درباره داژیار پردازش ایساتیس

شرکت فنی و مهندسی داژیار پردازش ایساتیس متشکل از سه گروه خدمات مهندسی نرم افزار و سخت افزار، خدمات اتوماسیون-شبکه و خدمات آموزش محور با بهره گیری از پرسنل متخصص و گروه های مشاور از اساتید مجرب و فارغ التحصیلان ممتاز دانشگاهی در حل مسائل و مشکلات اجرایی و نیاز های آموزشی سیستم های تولیدی و خدماتی می باشد.
همچنین با ورود به بحث آموزش در صدد رفع نیاز های آموزشی کلیه دانشجویان، صنعت گران و کارکنان شرکت های دولتی و خصوصی می باشد. لذا این شرکت آماده است تجربیات و دانش خود را از طریق شیوه های آموزش حضوری و مجازی در اختیار جامعه هدف خود قرار دهد. در راستای آموزش مجازی، مباحث به صورت رایگان و بعضا با خرید اشتراک ویژه در اختیار کاربران قرار می گیرد.

تولید نرم افزار

تولید انواع نرم افزارهای تحت ویندوز، وب، اندروید و شبکه

تولید نرم افزار

ساخت انواع نرم افزار های ویندوزی ، تحت وب،اندروید (android) و IOS سفارش مشتری و پشتیبانی حرفه ای

خدمات آموزشی

آموزش حضوری و مجازی و تولید محتوا در زمینه های مختلف

خدمات آموزشی

دسترسی به محتوای سایت به دو صورت: رایگان و با حق اشتراک ویژه

خدمات مهندسی شبکه

خدمات مهندسی شبکه های کامپیوتری و پشتیبانی حرفه ای نرم افزاری و سخت افزاری

خدمات مهندسی شبکه

عیب‌یابی و رفع نقص سیستم عامل‌ها و نرم‌افزارهای عمومی، مدیریت سیستم‌های کامپیوتری از لحاظ کیفیت و کارایی نرم‌افزاری

دوربین های مدار بسته

طراحی سیستم دوربین مدار بسته تحت شبکه و آنالوگ

دوربین های مدار بسته

طراحی سیستم انتقال تصویر جهت مشاهده تصاویر از راه دور، بهینه سازی سیستم های نظارت تصویری جهت ارتقا و توسعه امنیت

داژیار پردازش ایساتیس

مهمترین فعالیت این شرکت ارائه نرم‌افزارهای حوزه صنعتی و طراحي و مديريت وبسايت هاي شركتي ، خصوصي و فروشگاهي با اندازه متوسط و بزرگ ،قرارداد پشتیبانی نرم افزار ،تعمیرات لب تاپ ،تعمیر هارد و ریکاوری اطلاعات می‌باشد. همچنين شرکت داژیار پردازش ایساتیس با بهره‌ مندی از ابتكارهايي نو در زمینه‌های فناوری اطلاعات، صنایع و مدیریت توانسته است راهكارهاي نو در زمينه شبکه و اتوماسیون ايجاد نمايد.

سرویس دهی به کاربران

سرویس دهی به کاربران

سرویس دهی به کاربران

سرویس دهی به کاربران

مهمترین فعالیت ها

شرکت فنی مهندسی داژیار پردازش ایساتیس، پیشرو در ارائه راهکارهای مؤثر در زمينه رفع مشکلات در حوزه تولید صنایع، مشکلات موجود در کسب و کارهای سنتی در سطح کشور و بازارهای جهانی بوده و با استفاده از تجربه متخصصان در زمينه تجارت الكترونيك گامي نو در این حوزه داشته است.

دنیای کسب و کار هر روز شاهد تغییرات شگرفی است و به هر میزان که دنیای کسب و کار پیچده‌تر می‌شود شرکت‌ها نیز با چالش‌های جدیدی روبرو خواهند شد در نتیجه اتکا شرکت‌ها به مشاوران خود بیش از گذشته می‌گردد. سازمانها بدلایل مختلفی ازمشاوره استفاده می‌کنند، بعضی بدلیل اینکه منابع کافی برای انجام پروژه را در اختیار ندارند و یا دیگر شرکتها ممکن است خواهان استفاده از تجربیات مشاوران در زمینه‌های مختلف باشند.مشاوره مدیران داژیار پردازش ایساتیس خدمتی است مشاوره‌ای به سازمان‌ها که توسط افراد با تجربه و آموزش دیده و به شکل قرارداد ارائه می‌گردد تا مشاوران در شناخت مشکلاتشان و تحلیل آنها و پیشنهاد راه حل برای حل مشکلات سازمان و در صورت درخواست اجرای آن پیشنهادات در سازمان به کارفرما کمک کنند.

هر شبکه کامپیوتری می‌بایست با توجه به شرایط و سیاست‌های هر سازمان، طراحی و در ادامه پیاده‌سازی گردد. شبکه‌های کامپیوتری زیرساخت لازم برای استفاده از منابع فیزیکی و منطقی را در یک سازمان فراهم می‌نمایند. بدیهی است در صورتی که زیر ساخت فوق به درستی طراحی نگردد، در زمان استفاده از شبکه با مشکلات متفاوتی برخورد نموده و می‌بایست هزینه‌های زیادی بمنظور نگهداری و تطبیق آن با خواسته‌های مورد نظر (جدید)، صرف گردد. از این رو تیم مهندسی داژیار پردازش ایساتیس با هدف ارائه طرحی مطلوب و کم‌هزینه در اختیار مشتریان می‌باشد.

شرکت شرکت فنی و مهندسی داژیار پردازش ایساتیس با اندوخته کارشناسی و مدیریتی و اجرای پروژه‌های مختلف مشاورومجری مناسبی برای اجرای پروژه‌های فناوری اطلاعات شما خواهد بود. بهره‌گیری از مدیران کارشناسان متخصص ضامن موفقیت است.

بر اساس اصل ۴۴ قانون اساسی که در سال‌های اخیر مورد توجه و تأکید مقام معظم رهبری قرار گرفته است بخش خصوصی یکی از ارکان نظام اقتصادی جمهور اسلامی ایران و عاملی برای رشد و توسعه اقتصادی کشور شناخته شده است. از طرفی در افق چشم‌انداز ۲۰ ساله، ایران کشوری توسعه یافته است که دارای جایگاه اول اقتصادی، علمی و فناوری در سطح منطقه می‌باشد.

بنابراین مهمترین رسالت و مسئولیت شرکت داژیار پردازش ایساتیس بعنوان بخش خصوصی، سهیم بودن در پیشرفت همه جانبه و توسعه متوازن کشور است. و این هدف عالی تنها با در خدمت گرفتن دانش روز جهان و بهره‌ بردن از آخرین دستاوردهای اطلاعاتی بر مبنای دانش محوری میسر خواهد شد.

مجموعه داژیار پردازش ایساتیس در سایه الطاف خداوند متعال در راستای حفظ اصول و ارزشهای انسانی جهت همیاری در تعالی بشریت و خدمت رسانی در حوزه علم و فن‌آوری با مجموعه‌ای از متخصصان متعهد پایه‌ریزی گردیده است و اهداف این مجموعه عبارتند از:

  • اعتلای میهن عزیزمان ایران در ابعاد اقتصادی، علم و فن‌آوری و مدیریتی

  • همیاری در توسعه بنگاه‌های اقتصادی مبتنی بر تولید نرم‌افزارهای توسعه یافته

  • فعالیت اقتصادی در جهت کسب منفعت برای بهره‌گیری سهام‌داران، کارکنان و سایر ذینفعان

  • حمایت و هدایت جوانان در جهتی مطلوب بر اساس ایجاد فرصت‌های شغلی

  • مدیریت توانایی‌ها و استعداد‌های متخصصان و بهره‌گیری از پتانسیل‌های ایجاد شده در راستای توسعه مجموعه

  • نشر و توسعه محصولات و خدمات در بازارهای بین‌المللی

آموزش محتوا محور مباحث به روز  و پرکاربرد

تیم داژیار پردازش ایساتیس

مهدی نیکخواه
  • مدیرعامل شرکت فنی مهندسی داژیار پردازش ایساتیس
ملیحه گل محمدی
  • کارشناس واحد نرم افزار
فرزانه آقایی
  • کارشناس واحد طراحی سایت