شرکت فنی مهندسی داژیار پردازش ایساتیس

تعمیرات الکترونیکتولید نرم افزارهای تحت ویندوز و وبخدمات آموزشیمدیریت و پشتیبانی شبکهتعمیر هارد و ریکاوری اطلاعات

شرکت فنی و مهندسی داژیار پردازش ایساتیس متشکل از سه گروه خدمات مهندسی نرم افزار و سخت افزار، خدمات اتوماسیون-شبکه و خدمات آموزش محور با بهره گیری از پرسنل متخصص و گروه های مشاور از اساتید مجرب و فارغ التحصیلان ممتاز دانشگاهی در حل مسائل و مشکلات اجرایی و نیاز های آموزشی سیستم های تولیدی و خدماتی می باشد. همچنین با ورود به بحث آموزش در صدد رفع نیاز های آموزشی کلیه دانشجویان، صنعت گران و کارکنان شرکت های دولتی و خصوصی می باشد. لذا این شرکت آماده است تجربیات و دانش خود را از طریق شیوه های آموزش حضوری و مجازی در اختیار جامعه هدف خود قرار دهد. در راستای آموزش مجازی، مباحث به صورت رایگان و بعضا با خرید اشتراک ویژه در اختیار کاربران قرار می گیرد.

پشتیبانی شبکه

واحد پشتیبانی شبکه‌های کامپیوتری شرکت داژیار پردازش ایساتیس با تکیه بر دانش فني کارشناسان خود، خدماتي در دو حوزه ارائه می نماید:

 • نصب و راه اندازی مجازی سازی، اکتیودایرکتوری، سرور آنتی ویروس
 • نظارت بر امنیت تمامی سیستم‌ها با توجه به ساختار شبکه موجود
 • رفع ایرادات احتمالی نرم افزارها
 • نصب و ارتقاء نرم‌افزارهای شبکه
<ul”>

 • ارائه مشاوره جهت خرید تجهیزات و زیرساخت شبکه به صورت آنلاین
 • نصب و ارتقاء تجهیزات سخت افزاری شبکه
 • عیب یابی و رفع خرابی تجهیزات سخت افزاری شبکه
 • بازدیدهای دوره‌ای به منظور پیشگیری از خرابی تجهیزات شبکه

ارائه خدمات سخت افزاری

در راستای خدمات سخت افزاری به صورت کلی موارد زیر ارائه می گردد:

 • عیب یابی و رفع نقص تجهیزات و منابع سخت‌افزاری

 • مدیریت سیستم‌های کامپیوتری از لحاظ کیفیت و کارایی

 • نصب و پیکربندی سخت‌افزارهای جانبی

 • مشاوره و پشتیبانی در زمینه‌ی خرید و ارتقا‌ی منابع سخت‌افزاری

 • آموزش مبانی الکترونیک و نحوه تعمیرات تجهیزات الکترونیک

تولیدکننده نرم افزارهای سفارشی

با توجه به نیاز روز افزون جامعه به نرم افزار های جدید و بروز شرکت فنی مهندسی داژیار پردازش ایساتیس با ایجاد پنل ثبت سفارش طراحی نرم افزار و پروژه های شما گامی جدید را به سوی پیشرفت برداشته است. هم اکنون که تبلت و موبایل به عنوان عضو جدایی ناپذیر از زندگی روزمره تبدیل گشته است این شرکت با تکیه بر متخصصین حرفه ای اقدام به ساخت انواع نرم افزار های ویندوزی، تحت وب، اندروید (android) و IOS نموده است. با ثبت سفارش، شما می توانید در اسرع وقت و با قیمت مناسب نرم افزار دلخواهتان را سفارش داده و آن را در کمترین زمان ممکن با بهترین امکانات و ناحیه ای کاربر پسند و شیک دریافت نمایید.

اعضای اصلی تیم داژیار پردازش ایساتیس

به یاری خدا و اندکی صبر می توانیم...

مهدی نیکخواه

مهدی نیکخواه

بنیان گذار شرکت فنی مهندسی داژیار پردازش ایساتیس می باشد و از نوجوانی در زمینه های مختلف حوزه کامپیوتر فعالیت می کند. ایشان در حوزه های مختلفی چون هارد،سخت افزار، برنامه نویسی و شبکه به صورت تخصصی فعالیت می کند و  در  مسیر یادگیری و آموزش تجربیات خود به سایر افراد خستگی ناپذیر است .

ملیحه گل محمدی

بیش از 2 سال است که کار برنامه نویسی را به صورت حرفه ای دنبال کرده و در زمینه های دیگری چون شبکه و سخت افزار در حال آموزش و کسب تجربه می باشد. او در حال حاضر عضو تیم داژیار پردازش ایساتیس می باشد و با روحیه و پشتکار بسیار در پی کسب علم می باشد.

فرزانه آقایی

ایشان با هدف طراحی سایت از سال 96، به این تیم پیوسته و سیستم مدیریت محتوای وردپرس را برای رسیدن به هدف خود انتخاب کرده است . همچون سایر اعضای تیم با انگیزه و پرتلاش در راستای پیشرفت تیم داژیار گام برمی دارد و علاقه مند است در زمینه های دیگر چون سخت افزار و شبکه آموزش ببیند و با تولید محتوا دیگران را در آموزش سهیم کند.