آموزش صفر تا صد برنامه نویسی اندروید استودیو (Android)۱۴۰۱/۴/۲۰ ۱۴:۲۶:۱۶

آموزش صفر تا صد برنامه نویسی اندروید استودیو

امروزه تلفن همراه هوشمند نقش پر رنگی در زندگی افراد یک جامعه را ایفا می کند و با پیشرفت سریع تکنولوژی و تولید اپلیکیشن های کاربردی این موضوع جدی تر هم شده است. بنابراین فعالیت در حوزه تولید اپ یک موضوع عمومی شده است و هر فردی می تواند با یک ایده ی نو در مسیر برنامه نویسی اندروید و ساخت اپلیکیشن قدم بردارد.

اَندروید (Android) یک سیستم‌عامل همراه است که گوگل برای تلفن‌های همراه و تبلت‌ها عرضه می‌کند و تقریبا بیش از ۸۰ درصد موبایل ها و تبلت ها را فرا گرفته است و با همکاری ده‌ها شرکت بر روی دستگاه‌های مبتنی بر اندروید قرار می‌دهد. اندروید بر پایهٔ هسته لینوکس ساخته شده‌ است و در بین سیستم‌عامل‌های همراه بیشترین استفاده را دارد.

در این مجموعه هدف ما تبدیل شما به یک برنامه نویس مسلط به اندروید است تا ایده هایی که در سر دارید را عملی کنید. این آموزش را به صورت گام به گام با بیان شفاف مهندس مهدی نیکخواه در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم . همچنین این آموزش، به شما توانایی ساخت تمام اپلیکیشن های اندروید را می دهد به شرطی که تمام آموزش ها را از ابتدا دنبال کنید. ابتدا نحوه نصب نرم افزارهای مورد نیاز برای برنامه نویسی اندروید (jdk – sdk – android studio) به صورت کامل بیان می شود سپس نحوه کد نویسی آموزش داده می شود.

دو ویدیو کامل و مفید جهت نصب JDK، SDK ، Android Studio و شبیه ساز Genymotion 

و برطرف کردن خطاهای احتمالی حین نصب

فیلم ها با پسوند exe می باشند. حتما فیلم ها را در مسیری قرار دهید که نام پوشه ها فارسی نباشد.
فیلم اول
فیلم دوم
رفتن به بالا